SİTE: Home PROGRAMS Kurumsal Programlar Etkin İletişim
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Arama

Meditative Dance

Etkin İletişim

E-mail Print PDF

Profesyonel Gelişim için Etkin İletişim

Günümüzde profesyonel yaşam, kendini en güzel ifade eden bireylere ve kurumlara cömertliğini sunuyor.
Beden ve dil gibi temel iletişim araçlarının hatasız kullanımı sorunsuz bir iletişim sağlar.

Mesajın doğru iletilebilmesi ve ilişkilerin sürdürülebilmesi için temel iletişim araçlarının mükemmel bir biçimde kullanılması önceliklidir.

İfadenin mükemmelleştirilmesi için öncelikle gözle görünür sorunların tespit edilmesi ve düzeltilmesi, daha sonraki aşamalarda bireyin yetkinliğini artıracak çağdaş yöntemlerle ifadeye profesyonellik katılması hedeflenir.

Aynı cümleyi telafuz eden iki kişinin verdiği etki, birbirinden çok farklı olabilir. Beden duruşu, diksiyon, jestler ve mimiklerin kullanılması, bedenin duruş mesafesi, diklik ve denge, bilinçüstü ve bilinçaltı tarafından ilk olarak gözlemlenip değerlendirilen unsurlar olarak öne çıkmaktadır. İletişim sürdükçe hareketin dili, ses tonu ve seviyesi, nefes kullanımı gibi unsurlar da önem kazanır.

Karşınızdakine verdiğiniz güvende yüzde doksan etkili olan ilk imajı oluşturmak ve bu imaj için tutarlılık göstermek kurumsal imajı belirler.

Yukarıda özetlenen iletişim yeteneklerini yükseltmek ve kişisel gelişime derinlemesine bir bakışla ivme kazandırmak için oluşturulan 'Profesyonel Gelişim için Etkin İletişim' programımız; alanında profesyonel eğitmenlerle, sanatçı titizliğiyle hazırlanan  bir eğitim sunuyor.
İki kurdan oluşan programda her kur 16 saatten oluşuyor.
Bütünsel bir eğitim tarzını benimseyen program, profesyonel iletişim yetenekleri kazandırmak için Beden diline ve konuşma sanatına odaklanıyor.


Eğitmenler:

Ayşegül Savaş

Sinan Temizalp

 

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için:

SİMYA SANAT

Adres: Prof. Dr. Orhan Ersek Sk. No: 43/1

Teşvikiye- İstanbul

 

Tel: 0 (212) 233 79 76

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it